Rozlučka se svobodou pro snoubence musí být nezapomenutelná! Jak na to?

Vaše kamarádka se vdává a vy jste byla požádána, abyste jí svědčila na svatbě? Pak vás čeká být jí velkou oporou, a to radou i pomocí. Svědkyně také organizuje tzv. rozlučku se svobodou. Není to právě lehký úkol, protože je vhodné ji připravit tak, abyste se trefila do vkusu nevěsty. Zároveň by se mělo jednat o zábavnou akci, na které zůstanou v mysli příjemné vzpomínky. Jak by měla pořádná rozlučka se svobodou vypadat?


Pánský striptýz pobaví

Svědkyně je obvykle nejbližší kamarádkou nevěsty. Měla by ji dokonale znát, tedy i její priority a případně hranice, kam až v zábavě je ochotna jít. Takový pánský striptýz, který je oblíbenou třešničkou na dortu loučení se svobodou, je skvělou volbou. S touto zábavou můžete klidně zkombinovat celý program – na lodi, v luxusní limuzíně či v music clubu.


Rozlučka se svobodou pro ženicha

Organizaci loučení se svobodou nenechávejte na poslední chvíli. Chcete určitě, abyste si to všichni užili a aby do zábavy nevstupovala nervozita z nadcházejícího svatebního dne. Ideální je načasovat ji aspoň měsíc před svatbou. Samozřejmě že můžete vše připravit sami, což znamená vybrat vhodné prostory, zajistit občerstvení a vymyslet zábavu. Někdo to řeší společným grilování na zahradě, jiní si jdou zahrát napínavou únikovou hru. Rozlučka se svobodou pro ženicha může mít i podobu jízdy luxusní limuzínou, kterou zpříjemní dámská striptérka a chlazený sekt.

Rozlučka se svobodou pro nevěstu na tanečním parketu

Je nevěsta nadšená tanečnice? Pak jí připravte loučení se svobodou v příjemném music clubu. Anebo ji pozvěte na plavbu po Vltavě se striptérem. Existuje hned několik variant lodí – historická, výletní party loď nebo party vor. Rozlučka se svobodou pro nevěstu se tak může proměnit v příjemnou zábavu.

Líbilo by se vám mít na rozlučce se svobodou striptýz?

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram